Yönetim Kurulu

Yıldırım DEMİRÖREN
Yönetim Kurulu BaşkanıSayın velilerimiz ve sevgili gençler,


Günümüzü şekillendirip geleceğe yön verecek olanlar gençlerdir. Gençlerimizin en iyi şekilde yetişip kendilerine ve ülkemize faydalı bireyler olmaları için “eğitim” kavramının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İşte bu sebeple Ata Eğitim Kurumları olarak, Sayın Erdoğan Demirören’in ardından onun ilkeleri ışığında, aydın, yenilikçi ve yaratıcı nesiller yetiştirme isteğimizi devam ettiriyoruz.


Biz uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculukta hedefimiz sadece doktorlar, mühendisler yetiştirmek değil; sanatta, sporda, bilimde ve daha birçok alanda ideallerini gerçekleştirebilecek, hayallerinin peşinden koşabilecek bireyler yetiştirmektir. Tecrübeli idari ve akademik kadromuzla birlikte siz değerli velilerimizin ve sevgili öğrencilerimizin desteğini de hep arkamızda hissediyoruz.


Biz “ATA” ailesi olarak; yenilenerek, gelişerek daha ilerilere gideceğiz. Bu yolda tüm öğretmen ve öğrencilerimize sağlıklı, başarılı bir yıl diliyorum.


Saygılarımla,

Yıldırım DEMİRÖREN
Yelda DEMİRÖREN KALYONCU
Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu TemsilcisiSevgili öğrenciler, değerli veliler ve öğretmenler,


Dedem merhum Erdoğan Demirören’den sonra okulumuzun kuruculuğunu üstlenen babam Sayın Yıldırım Demirören’in ardından mezun olduğum okulun üçüncü kuşak temsilciliğini üstlenmekten gurur duyuyorum. Halam Sayın Meltem Demirören Oktay’dan devralarak üstlendiğim görevimde; en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı bize emanet etmenizin sorumluluğuyla birlikte iyi bir eğitim sistemi kurarak, yetkin öğretmenlerle yolumuza devam edeceğiz.


Uzun yıllar eğitim sektöründe oluşumuzla tecrübeli ve köklü bir kurum olarak gelecek nesillere ışık tutmak en büyük hedefimiz. Liderlik yönü yüksek, özgüvenli, sorumluluk sahibi, hedefleri olan, çok yönlü bireyler yetiştirmek istiyoruz. Tüm bunların yanında eğitim anlayışımızda sadece akademik başarıyı bir ölçüt olarak görmeyerek öğrencilerimizin mutlu olabileceği bir dünya oluşturduk. Çünkü biliyoruz ki sürekli değişen ve gelişen dünya düzeninde güzel bir gelecek için en önemli unsur gençliktir.


Başarıya giden bu yolda hep birlikte sağlıklı, başarılı bir yıl diliyorum.


Saygılarımla,

Yelda DEMİRÖREN KALYONCU